Пт. Чер 2nd, 2023

19 квітня голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць з робочим візитом відвідав Мирноград. Під час візиту він завітав до ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля», де взяв участь у випробуваннях гірничошахтного обладнання китайського виробництва «SANY».

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

Використання високопродуктивного очисного обладнання китайського виробництва дозволить значно покращити техніко-економічні показники державного підприємства, що, в свою чергу, позитивно вплине на соціально-економічний стан м. Мирноград та регіону в цілому.

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації зауважив, що державний бюджет профінансує створення ще чотирьох лав задля розвитку шахти.

«Раніше шахта отримувала дотації, але виключно на виплату заробітної плати. Це перше капітальне вкладення на придбання нового обладнання, яке дозволяє розвивати шахту. Зараз ми працюємо ще над чотирма лавами, фінансування яких буде з державного бюджету», – підкреслив Олександр Куць.

Вартість придбаного очисного обладнання склала 208, 6 млн грн, фінансування заходу було здійснено за рахунок бюджетних коштів.

Нагадаємо, програмою розвитку гірничих робіт ДП “Мирноградвугілля” на 2019 рік до кінця серпня передбачено введення в експлуатацію 2-ї північної лави групового похилу пласта L1 по ВП “Шахта Капітальна”.

Введення в дію нового очисного забою сприятиме збереженню лінії очисних робіт по шахті “Капітальна”, створенню додатково 120 робочих місць, збільшенню середньодобового навантаження до 3000 т.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *