В Костянтинівському УСЗН можна отримати путівку для реабілітації дитини в Центрі “Сергіївка”

Костянтинівське управління соціального захисту населення повідомляє, що Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно реабілітації у 2019 році 10 дітей з Донецької області віком від 7 до 14 років з 3 травня 2019 по 20 травня 2019 року в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» Республіки Молдова (Одеська область, Білгород-Дністровський район).

Про це повідомляє міський сайт 06272.

Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень. Необхідною умовою проведення лікування та реабілітації є наявність санаторно-курортної картки дитини (форма 070/о), лист щеплень та довідка про епід. оточення.

Оплата проїзду до Одеси (смт. Сергіївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків або інших коштів, не заборонених чинним законодавством.

З приводу оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Костянтинівської міської ради, за адресою: вул. Громова,14, каб. № 102.

Телефони для довідок: 6-23-25; 050-586-24-49.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут