Сб. Кві 1st, 2023

Зокрема, в період з 22 по 26 квітня під керівництвом Командувача об’єднаних сил відбулися перевірки бойової служби на позиціях, що розташовані на передньому краї.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

Крім того, проведено перевірки та тренування резервів, уточнено завдання підрозділам розвідки, артилерії та контрснайперської боротьби. Окремо перевірені та підготовлені всі складові сектору безпеки, залучені до операції Об’єднаних сил.

Сергій Наєв, перебуваючи безпосередньо на передньому краї оборони, особисто перевірив готовність сил і засобів бригад на найбільш загрозливих напрямках, вивчив положення та характер дій ворога.

– Об’єднані сили мають усе необхідне для виконання завдань за призначенням у випадку ескалації бойових дій. З силами і засобами проведені заходи з вдосконалення взаємосумісності, здійснено поповнення підрозділів боєприпасами та матеріально-технічними засобами, – розповів після роботи на передньому краї генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Станом на 26 квітня в Об’єднаних силах посилено пильність, розвідку та бойову службу. Підрозділи Збройних Сил України готові до стримування збройних формувань Російської Федерації на усіх ймовірних напрямках ескалації бойових дій. Одночасно підрозділи СБУ, ДПСУ, НГУ, НПУ та ДСНС, що діють у складі Об’єднаних сил, готові до попередження спроб дестабілізації обстановки (підтримання публічного порядку).

Об’єднані сили забезпечать спокійне святкування Великодня громадянами України в районі проведення операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *