Донеччина готується до пляжного сезону

З метою попередження травмування та загибелі людей на водних об’єктах, фахівці водолазних пошуково-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області обстежують акваторію Азовського моря.

Для більшості громадян найулюбленіший відпочинок влітку – це поїздка до моря. На Донеччині щороку тисячі людей оздоровлюються на Азовському узбережжі. Однак відпочинок, перш за все, повинен бути безпечним.

Зокрема, днями водолази Головного управління обстежили морське дно у сел. Юр’ївка Мангушського району Донецької області. Найчастішими знахідками були сміття та рибацьке спорядження, а також такі небезпечні для відпочиваючих речі, як скло та металеві уламки.

Слід зазначити, що станом на 10 травня, водолази ДСНС перевірили 15 тис. м2 дна морського узбережжя у сел. Мелекіне, Юр’ївка та Беласарайської коси Донецької області.

Фахівці Головного управління закликають громадян! Під час відпочинку обирайте лише перевірені водойми! Категорично не рекомендується плавати у незнайомих місцях – це може бути смертельно небезпечно!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут