На Донеччині пенсіонер підірвався у власному городі

0
265

12 травня у селищі Віролюбівка Костянтинівського району пенсіонер знайшов вибуховий предмет та підірвався, коли став оглядати його.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС в Донецькій області.

Як йдеться в повідомленні, 71-річний чоловік знайшов у себе на городі невідомий предмет. Коли пенсіонер взяв його, той вибухнув. Чоловік загинув на місці.

Нагадаємо, волонтери-сапери провели для бахмутян роз’яснення щодо мінної безпеки на честь 9 травня.

Зауважимо, території Донбасу вважаються найнебезпечнішими місцями не тільки в Україні, але й в світі. Через війну на сході, у Донецькій та Луганській областях знаходиться незлічена кількість вибухонебезпечних предметів.

Так, у квітні цього року, під час прибирання могили на кладовищі, жінка підірвалась на невідомому вибуховому пристрої. Через це, до Великодніх свят рятувальники ДСНС почали перевіряти усі кладовища Донецької та Луганської областей.

9 квітня біля села Зайцеве Бахмутського району підірвалася група піротехніків ДСНС. Бригада зі Слов’янська проводила в «сірій зоні» роботу з розчищення місцевості від вибухонебезпечних предметів. Коли шукали міни біля водогону насосної станції – прогримів вибух.

За даними ОБСЄ, лише за 5 років війни на Донбасі на мінах підірвалися більше 200 людей. 56 загинули.

Тільки за 2018 рік через бойові дії загинули 28 дітей.

Розмінуванням територій на Донбасі займаються рятувальники ДСНС та неурядові організації. Закон, який це передбачає, Верховна Рада прийняла 25 січня. Однак у Закону були й свої недоліки. Через них сапери-волонтери могли б припинити свою діяльність, але пізніше парламент проголосував за поправки до документу.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут