У Святогірську побудують чотириповерховий корпус госпіталя для ветеранів війни

40 млн грн виділили з обласного бюджету на будівництво нового чотириповерхового корпусу госпіталя ветеранів війни у Святогірську.

За ці кошти до кінця цього року зведуть будівлю загальною площею 3,5 тисячі квадратних метрів та облаштують дах, – повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

У наступному році проводитимуться внутрішні роботи та буде придбана основна частина медичного обладнання – кошти на це також будуть виділені з обласного бюджету.

У новому корпусі пацієнтам надаватимуть діагностичні послуги, проводитимуть фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури, функціонуватиме басейн, операційний блок для проведення операцій поліклінічного впливу.

Поки будуються стіни, вже оголошують конкурси на придбання необхідного обладнання – воно поставлятиметься по мірі готовності приміщень.

Зараз у госпіталі облаштовано 180 ліжок: 80 терапевтичних, 40 кардіологічних та 60 неврологічних. Відкриття нового корпусу дозволить розширити спектр послуг та підвищити якість обслуговування пацієнтів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут