Сб. Кві 1st, 2023

Завтра, 23 травня, припинять енергопостачання на комунальне підприємство “Вода Донбасу”, яке забезпечує водою регіон. Без води можуть лишитися 1,5 мільйони осіб. 

Прес-служба компанії ДТЕК повідомила, що часткове відключення електроенергії на КП “Вода Донбасу” заплановано на завтра. Це може призвести до припинення роботи фільтрувальної та насосної станції каналу Сіверський Донець-Донбас, який забезпечує водою весь регіон.

Відключають підприємство через борги перед постачальником електроенергії – “Укрінтеренерго”. Сума боргу не називається, але відомо, що тільки за 2019 рік “Вода Донбасу” винна енергопостачальнику 260 мільйонів гривень.

У квітні через проблему заборгованості залишились Торецький і Костянтинівський райони Донецької області. Нове відключення може залишити без води значно більше населених пунктів.

Не дивлячись на увагу влади до ситуації, рішення досі не знайдене. Наразі тривають  перемовини керівників підприємств за участю представників влади, аби вирішити питання водозабезпечення регіону.

 

Каріна Єфремова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *