У Слов’янську говорили про окуповані території Донбасу

У Слов’янську журналісти Радіо Свобода “Донбас.Реалії” презентували книгу свого колеги, журналіста з Донецька, який розповідав про стан речей в окупованій території. Журналіст був викрадений у перших числах червня 2017 року і утримується проросійською терористичною організацією «ДНР».

Окрім того, під час презентації книги говорили про окуповані території Донбасу, звільнення Слов’янська у 2014 році, життя міста зараз та можливості доносити українські новини до мешканців тимчасово окупованих територій.

Журналісти Тетяна Якубович та Денис Тимошенко спілкувалися з місцевими жителями та представниками слов’янських ЗМІ.

Піднімалися питання того, чи можливе повернення мешканців окупованих територій Донбасу в Україну, яким чином це повинно відбуватися. Також обговорювали, чи мають змогу українські ЗМІ отримати довіру серед мешканців тимчасово окупованих територій, що для цього повинні робити журналісти.

Також говорили, чи потрібно мешканцям України отримувати інформацію про життя на окупованих територіях. В рамках цього і була видана книга Станіслава Асєєва, що має назву “В ізоляції”.

“В Ізоляції” – не лише про місце, де зараз незаконно утримують Стаса…а і про всю територію, життя якої автор описав з ризиком для життя, щоб Україна і світ знали правду”, – так йдеться про книгу в її опису.

Примірники книги можна буде взяти у Центральній міській бібліотеці.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут