Сергій Бубка передав Донеччині спортивне обладнання на півтора мільйона гривень

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка відвідав Донецьку область і передав для розвитку спорту області обладнання на суму близько півтора мільйона гривень.

Спортивне устаткування передбачено для занять легкою атлетикою, велоспортом, важкою атлетикою і тріатлоном: це жердини для стрибків у висоту, важкоатлетичний поміст і різного типу велосипеди, – повідомляє прес-служба НОК України.

“Донеччина – це мій рідний край: приїхавши простим хлопчиком з Луганська, саме тут я зміг досягти високих спортивних результатів і стати тією людиною, яким є сьогодні. Це особливе місце для мене, тому, повертаючись сюди, щоразу мене переповнюють особливі емоції, – заявив Бубка. – Приємно, що, незважаючи на складну ситуацію на Донеччині спорт займає важливе місце в житті регіону, функціонують спортивні споруди й об’єкти. Радий бачити палаючі очі юних спортсменів! Нехай не кожен з них стане олімпійським чемпіоном, але кожен повинен вирости здоровою, сильною особистістю, тому подібна підтримка й увага до атлетів Донеччини та Луганщини дуже важлива й необхідна”.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут