Павло Кириленко зустрівся з делегацією GIZ

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко зустрівся з регіональним директором Бюро GIZ в Україні та Республіці Білорусь Сабіне Мюллер, заступником голови правління GIZ Крістофом Баєром.

Про це повідомляє прес-служба Донецької обласної державної адміністрації.

У складі делегації до Донеччини завітали також  голова департаменту С «Європа, Середземномор’я, Центральна Азія» Міхаела Бауер, керівник програми Ініціатив інфраструктурної програми для України (ІІПУ)  Уве Штумпф та директор програми GIZ U-LEAD З Європою Бастіан Файгель.

Голова облдержадміністрації Павло Кириленко ознайомив представників делегації GIZ з загальною ситуацією в області, а також висловив подяку за допомогу у відновленні мирного життя в регіоні.

«Допомога Бюро GIZ є невід’ємною частиною спільної роботи міжнародних організацій задля миру та добробуту мешканців регіону. Ми дякуємо всім нашим міжнародним партнерам за всебічну підтримку області та сподіваємось на подальшу співпрацю», – наголосив голова ДонОДА.

Так, на сьогодні за фінансової підтримки Бюро GIZ відновлено споруди психотуберкульозного та дитячого відділень КЛПЗ «Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янськ». Окрім цього за підтримки Проекту Німецького Товариства Міжнародного Співробітництва «GIZ» «Реформа управління на Сході України» Лиманська ОТГ отримала Центр надання адміністративних послуг європейського зразка, який облаштовано меблями та обладнанням, системою електронного документообігу та програмним забезпеченням, створено віддалені робочі місця та проведено підготовку працівників.

В ході зустрічі обговорили  питання щодо майбутньої співпраці між Донецькою облдержадміністрацією та GIZ. Також представники делегації повідомили, що планують відкрити офіс GIZ у Краматорську.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут