Сб. Кві 1st, 2023

За перші шість місяців цього року такі звернення написали 22 пасажири. Причому, скаржилися на водіїв різних маршрутів, що обслуговуються багатьма перевізниками. 

Про це повідомляє новинне видання ZI.

Вже з ранку на зупинці «Центральний ринок» збираються пенсіонери і інваліди. Вони займають чергу на безкоштовний проїзд а автобусах. І хоча на безкоштовний проїзд мають право всі пільгові категорії пасажирів, возять водії тільки по троє пільговиків. Решта повинні платити. Хтось мовчки віддає шість гривень, інший починає сперечатися з водіям.

І водії різні бувають. Ті, які молодші, зазвичай везуть і четверо, і п’ятеро пільговиків. Ті, що постарше, «зайвих» намагаються виставити. Ось тут-то і виникають сварки і скандали між водіями і пасажирами. А останні скаржаться в транспортний відділ комунального господарства. Найбільше скарг надходить на відмову водіїв везти безкоштовно пільговика.

За перші шість місяців цього року такі звернення написали 22 пасажири. Причому, скаржилися на водіїв різних маршрутів, що обслуговуються багатьма перевізниками. Дев’ять костянтинівців поскаржилися на порушення графіка руху, сім – на грубість і некоректну поведінку водіїв.

Нагадаємо, що у Костянтинівці перевізники, можливо, возитимуть пасажирів допізна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *