Ср. Бер 22nd, 2023

У Маріуполі покращився стан морської води. Про це повідомили експерти Маріупольської міської філії ГУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України», спираючись на результати моніторингових досліджень проб морської води за мікробіологічними показниками.

Станом на 22 липня холерний вібріон і патогенна флора не виявлені. Показники вірусного забруднення морської води не встановлені.

Дослідники підкреслюють, що за останні два тижні намітилася тенденція до поліпшення стану морської води. Вперше в цьому сезоні у всіх пробах морської води індекс лактозопозитивні кишкові палички не перевищував нормативний показник.

Однак поради фахівців лабораторного центру з профілактики виникнення і поширення гострих кишкових інфекцій для маріупольців і гостей міста все ще актуальні: при купанні не ковтати морську воду; дотримуватися правил особистої гігієни; не вживати питну воду із сумнівних джерел; якісно мити чистою водою овочі і фрукти перед вживанням; не брати на відпочинок і не вживати харчові продукти, які швидко псуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *