Смарт-карти обійдуться Маріуполю в 8 млн євро

Маріупольські чиновники планують впровадження в громадському транспорті оплати проїзду за допомогою безконтактних смарт-карт. 

Про це повідомляється в Єдиному реєстрі місцевих петицій., – передає MRPL.CITY.

У відповіді на петицію «Вирішити проблему транспорту з пересадками», що отримала підтримку 269 маріупольців, заступник міського голови Сергій Захаров зазначив, що влада працює над впровадженням електронних квитків. Оплата проїзду в комунальному транспорті по QR-коду не є повноцінною альтернативою, тому в міськраді зараз опрацьовується питання поетапного впровадження автоматизованої системи оплати і контролю проїзду на базі безконтактних смарт-карт.

«Оцінюється необхідний функціонал системи, прораховується її вартість і етапи впровадження. Приблизна вартість впровадження системи для Маріуполя складає близько 8 млн євро. Але зараз першочерговим завданням є оновлення, розвиток мережі комунального транспорту і збільшення кількості рухомого складу», – зазначив Сергій Захаров.

Він уточнив, що впровадження системи електронної оплати проїзду в міському транспорті передбачено Стратегією розвитку Маріуполя-2021, отже, розплачуватися смарт-картками в транспорті маріупольці зможуть в найближчі роки.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут