На Донеччині зробили важливий крок до вирішення проблеми водопостачання

Почалися роботи по заміні магістрального водоводу Другого донецького водопроводу, які стануть ще одним кроком до вирішення найгострішої проблеми – безперебійного водопостачання Донецької області. 

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, – передає видання “Острів”.

«Почали роботи по заміні Другого донецького водопроводу (ВДВ). Поки невелику його ділянку – довжиною півкілометра – але найбільш аварійну», – зазначив Павло Кириленко.

За його словами, саме ця ділянка з 2016 року часто ставала причиною відсутності води в Слов’янську, Краматорську, Дружківці, Костянтинівці і Торецьку.

Пілотний проект по заміні 530 метрів магістрального водопроводу діаметром 1400 мм реалізує UNICEF у співпраці з Донецькою ОДА та компанією «Вода Донбасу».

На сьогодні вже є проектно-кошторисна документація на заміну 8 км Другого донецького водопроводу.

«Крім того, реалізація цього «пілота» дасть нам можливість точно оцінити, скільки часу буде потрібно на повну заміну необхідних 20 км водопроводу – цей пункт є одним з основних в обласній програмі «Вода Донеччини», – зазначив Кириленко.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут