Переселенець з Макіївки відкрив свою справу в Добропіллі

0
68

У Добропільському міському центрі зайнятості відбулася зустріч із переселенцем з Макіївки Дмитром Линником, який займається штукатурними роботами, утепленням фасадів будівель, – передає Добропілля online.

У ході зустрічі Дмитро розповів, як він розпочав власну справу.
«Ще підлітком захоплювався штукатурними роботами, але отримав іншу освіту. У 2014 році з сім’єю переїхав з Макіївки в Добропілля, і вирішив зайнятися улюбленою справою», – розповів Дмитро.

Тепер він займається підприємницькою діяльністю. Крім того, Дмитро працевлаштував до себе безробітного переселенця й отримує компенсацію витрат на оплату праці цієї особи. Його до Дмитра направила служба зайнятості на умовах строкового трудового договору.

Учасники зустрічі з роботодавцем обговорили впродовж діалогу проблемні питання на ринку праці, законодавчі аспекти щодо зайнятості, питання працевлаштування неконкурентоспроможних громадян, які потребують додаткової підтримки та сприяння в працевлаштуванні тощо.

Роботодавець і фахівці служби зайнятості домовилися про подальшу взаємодію, щоб і надалі поліпшувати ситуацію на ринку праці.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут