Як Великій Новосілці скористатись принципом добровільності

У Великоновосілківському районі вже розпочинали процес децентралізації, але досі там не створено жодної ОТГ.  За діючим перспективним планом у великому районі мають бути три громади: Великоновосілківська, Старомлинівська та Комарська. Проте тут досі розмірковують та дискутують над форматом об’єднання та кількістю ОТГ. 

Як повідомили у Донецькому Центрі розвитку місцевого самоврядування Програми
«U-LEAD з Європою», Великоновосілківську громаду намагались об’єднати вже декілька разів, але не могли отримати позитивний висновок від Донецької ОДА через наявність технічних помилок.

З черговою виїзною консультацією Велику Новосілку відвідали експерти Донецького ЦРМС. Під час зустрічі зЛюдмилою Петровою, заступницею голови районної ради, були обговорені питання перезапуску процесу створення ОТГ. Експерти зауважили, що згідно з заявою центрального керівництва чергові місцеві вибори повинні відбутися на новій територіальній основі, тобто всі громади вже мають об’єднатись до 2020 року. Аби скористатись принципом добровільності та створити таку громаду, яку підтримають жителі, треба оновити процес об’єднання вже зараз.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут