У Бахмуті відбудеться тренінг для учасників конкурсу грантів

З 26 по 30 серпня пройде безкоштовний тренінг для жителів Донецької і Луганської областей, а також для зареєстрованих там переселенців, які хочуть брати участь в конкурсі грантів.

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу з підвищенням підприємницької активності ВПО та місцевого населення Донецької і Луганської областей.

Учасниками тренінгу можуть стати:

  • особи, які офіційно проживають в Донецькій і Луганській областях (як місцеві жителі, так і переселенці, які тут зареєстровані);
  • ті, хто розглядає можливість створення, відновлення або розвитку підприємницької діяльності та планують брати участь в конкурсі бізнес-грантів.

Участь у навчанні є безкоштовною. Програма ООН з відновлення миру повністю відшкодовує на період навчання всі види збитків, що пов’язані з:

  • забезпеченням житла для осіб, які проживають за межами населеного пункту, в якому проводяться тренінги;
  • харчування на час проведення навчання;
  • учасникам з інших міст, які хочуть взяти участь в тренінговому навчанні, витрати на проїзд будуть компенсуватися виключно в рамках області, де проводиться програма, за умови наявності проїзних документів.

Щоб стати учасником програми, пройдіть за посиланням http://bit.ly/2O817Ac. Інформація надається за телефонами: (099) 553-65-70, (096) 550-94-76.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут