Пт. Чер 2nd, 2023

У Донецькій області триває дискусія щодо реформування районного рівня адміністративно-територіального устрою. До обговорення залучений Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

З виїзною консультацією у Костянтинівці побували експерти Донецького ЦРМС. Під час їх зустрічі з керівниками міської ради йшлося про укрупнені райони, які стануть результатом проведеної реформи.

Публічне обговорення за участю національних експертів та Донецької ОДА стосувалося зокрема створення чотирьох районів на підконтрольній українській владі території. І найбільшим з цих чотирьох районів виходив Краматорський. Територія нинішнього Костянтинівського району має увійти до складу великого Краматорського району. Але був запропонований ще один варіант: розділити Краматорський район, виокремити Костянтинівку з районом, Бахмут з районом і Торецьк в окремий новий район. Раніше говорили про те, що адміністративним центром такого району можна зробити Бахмут.

Але в Костянтинівці також вбачають потенційний адміністративний центр нового укрупненого району. Чи зможе місто нести таку відповідальність, буди центром великого району, і які кроки для цього треба вжити, говорили під час виїзної консультації. В будь-якому випадку доречно спитати думку усіх учасників процесу, де саме їм буде краще – у великому Краматорському районі, або в поділеному на два нових райони, і де саме буде адміністративний центр нового територіального формування.

Публікується за сприяння Донецького Центру розвитку
місцевого самоврядування

 

 

Від admin-tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *