Працівники ДСНС запросили малечу у «Подорож до професії рятувальника»

На території Частини пошукових водолазних робіт та підводного розмінування АРЗ СП Головного управління ДСНС у Донецькій області відбулося вже традиційне дитяче свято «Подорож до професії рятувальника».

Діти мали чудову можливість поближче познайомитися зі складною та безстрашною роботою представників Служби порятунку. Сапери ДСНС застерегли малечу про небезпеку боєприпасів. Тепер діти знають напевне, що будь-які вибухонебезпечні чи підозрілі предмети ні в якому разі не можна чіпати. Адже вони можуть покалічити або навіть убити. З цікавістю юні екскурсанти розглядали обладнання, яке застосовують у своїй роботі вогнеборці, а також із великим задоволенням приміряли елементи їх бойового одягу та фотографувалися на пам’ять. Не залишився без уваги хлопчиків та дівчат і пожежний автомобіль. Також кожен бажаючий зміг спробувати себе в ролі справжнього пожежного-рятувальника та загасити умовну пожежу.

Дітлахи поспілкувалися із іншими фахівцями Служби порятунку Донеччини, а саме з медиками та психологами ДСНС. Вони продемонстрували хлопчикам та дівчатам, як надати першу допомогу постраждалим у надзвичайних ситуаціях. Психологи Головного управління провели з малечею декілька цікавих квестів.

Одним із завдань для юних учасників квестів була мотузкова переправа, яку підготували верхолази Головного управління.  Діти залюбки одягали професійне обладнання верхолазів та долали перешкоду.

У небі над Центром за всім спостерігали квадрокоптери Головного управління ДСНС. Побачивши літальні апарати, юні екскурсанти привітно махали їм руками.

Найцікавішим для малечі виявилося катання вздовж узбережжя Азовського моря на катерах Головного управління. Також під час морської прогулянки водолази Головного управління ознайомили підростаюче покоління з основними правилами безпечного відпочинку на воді.

Цікавим та емоційним заходом залишилися задоволені як малеча, так і дорослі.

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут