Донеччан запрошують знятися у фільмі «Потяг «Київ-Війна»

У середині серпня в Україні стартували зйомки документального фільму «Потяг «Київ-Війна». Повнометражна картина розповість про пасажирів поїзда №126 «Київ-Костянтинівка», який щодня з’єднує мирну столицю з прифронтової зоною.


Зйомки веде кінокомпанія EasyLiving Films на чолі з продюсером Сергієм Пудічем. Режисером картини став Корній Грицюк. Картина «Потяг «Київ-Війна» – про мирне життя і про війну. Лише 12 з половиною годин поділяють мирний Київ і Костянтинівку –  місто на Сході країни, відразу за яким починається фронт. У поїзді їдуть люди з різними характерами, соціальним статусом і політичними поглядами. Пасажири спілкуються, діляться болем і надіями, сперечаються, лаються і все одно продовжують свій шлях разом. Вони різні, але їдуть в одному напрямку і хочуть одного – миру.

Цей фільм – збірний голос мільйонів українців, чиї долі назавжди змінили події 2014 року, а маршрут «Київ – Костянтинівка» став значущим відрізком їх життєвого шляху.

Фільм буде побудований на особистих історіях, надіях і діалогах. Жителів Донецької області, які були пасажирами поїзда № 126 в період 2014-2019 років і яким є чим поділитися, запрошують приєднатися до зйомок картини. Для цього потрібно написати в особисті повідомлення на сторінці проекту: https://www.facebook.com/train.kyiv.war.

Планується, що у жовтні на Центральному вокзалі Києва презентують трейлер фільму і соціальну кампанію «Почуй мене», яка буде супроводжувати проект.

Віра Ільїна

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут