Костянтинівському району треба активізувати створення громад – Донецький ЦРМС

У Костянтинівському районі наразі створена одна громада – Іллінівська сільська ОТГ. Решта території поки не визначилась із форматом об’єднання – за Перспективним планом частина сіл має увійти до потенційної Костянтинівської міської ОТГ, інша частина – до Дружківської міської ОТГ. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Про майбутнє території Костянтинівського району говорив  під час робочої зустрічі з керівництвом  РДА Олександр Ворошков, радник з питань муніципальних послуг Донецького ЦРМС. Усі бюджетоутворюючі підприємства, які раніше працювали у  Костянтинівському  районі, тепер знаходяться на території Іллінівської громади. Зменшення надходжень до бюджету решти територїї  має стимулювати завершувати процес об’єднання та створювати ОТГ. Секторальні реформи йтимуть жвавіше у такому випадку.

Районна влада бачить, що зволікання зі створенням ОТГ призводить у кінцевому рахунку до проблем з фінансами, інших складнощів. Це вже розуміють також і в селах. Отже, визначення часових рамок завершення реформи децентралізації має сприяти активізації процесів, у тому числі зі створення ОТГ, – наголошують у Донецькому ЦРМС.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут