Соледарська громада отримала автомобіль для перевезення людей у візках

Соледарська міська ОТГ стала єдиною об’єднаною громадою в Донецькій області, яка отримала спеціальну автівку для перевезення людей з інвалідністю.

Починаючи з вересня у громаді працюватиме служба перевезення людей, які мають порушення опорно-рухового апарату.  Для Соледарської ОТГ спецтехніка має велике значення: на території громади мешкає понад ста людей з інвалідністю, як дорослих, так і дітей. Наразі кожен з них матиме можливість отримати безкоштовні транспортні послуги та відвідати за потребою державні та комунальні установи: органи влади, лікарні, Пенсійний фонд тощо.

Цю автівку придбали за рахунок державного бюджету в рамках спільної ініціативи Мінсоцполітики, Донецької ОДА та керівництва Соледарської ОТГ. У департаменті соціального захисту облдержадміністрації закликають інші громади, міста з населенням до 50 тис. жителів, села і селища активніше подавати документи на розгляд робочої групи в Міністерство соціальної політики України.

«Отримання спеціального автомобіля для перевезення людей з інвалідністю – видатна подія не тільки для Соледарської громади, але й для регіона в цілому, – пояснив радник з питань муніципальних послуг Донецького Центра розвитку місцевого самоврядування Олександр Ворошков. –  На жаль, не всі села в громаді пов’язані транспортом. Для осіб з інвалідністю такий автомобіль стає рятівним, особливо в “сірій зоні”.  Сподіваємось, що інші громади також скористаються цим прикладом та стануть активніше  шукати можливості для розвитку».

Віра Ільїна

 

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут