Бот Роман прийняв показники електролічильників у 2800 клієнтів

На Донеччині запустили спеціального голосового бота, який приймає показники електролічильників у клієнтів. За чотири дні робот зафіксував дані від 2800 споживачів.  Це у дев’ять разів більше, ніж за цей час може прийняти один оператор контакт-центру. Про це повідомила прес-служба «Донецьких енергетичних послуг».

Підприємство піклується про час клієнтів, які звертаються до контакт-центру, саме тому запустили голосового бота. Відтепер споживачі можуть швидко передати дані, не чекаючи з’єднання з оператором.

Бот Роман впорався з роботою, тому і надалі прийматиме показники лічильників від споживачів. Щоб повідомити дані електролічильника, клієнтові треба зателефонувати за номерами: (067) 652 60 00 або (0629) 52 60 00, назвати свій особовий рахунок та повідомити актуальні дані. Бот повторить показники, щоб клієнт їх підтвердив. Після цього дані будуть автоматично внесені до бази.

“Це нова для України експериментальна технологія, яку ми першими впровадили для зручності жителів Донбасу та максимально спростили процес передачі показників лічильників для клієнтів”, – зауважив директор «Донецьких енергетичних послуг» Олександр Северін.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут