Маріуполю передані шість унікальних кованих скульптур

0
244

На масштабному мистецькому фестивалі Приазов’я «Простір мрій», пройшла урочиста передача дизайнерських кованих скульптур громадам Маріуполя, Сартани і Мангуша.

Десять скульптур були створені за ескізами дітей спільно з ковалями з різних міст України. Близько місяця майстри, під чуйним керівництвом юних художників, втілювали їхні ідеї в життя. На врученні творчі тандеми презентували свої роботи. Шість з них передані Маріуполю. Після визначення їхнього майбутнього розташування скульптури прикрасять паркові зони міста.

На заході був  присутній  заступник міського голови  Маріуполя Сергій Захаров, який подякував творцям пера і металу за такі чудові подарунки: «Дякуємо вам за старанність у створенні таких приголомшливих скульптур. З’єднати дитячі малюнки і працю коваля – нелегке завдання, але ви відмінно з нею впоралися», – підкреслив посадовець.

Гостей фестивалю чекала яскрава святкова програма. Бажаючі могли взяти участь у колективному розписі гігантської металевої скульптури – «птах-риба». На критому майданчику «Акварелі» пройшла виставка картин, на якій були представлені роботи різних художніх напрямків, картини молодих художників і навіть малюнки дітей.

Також були організовані майстер-класи з гончарної та ковальської справи. Бажаючі могли власноруч викувати серце з метала або зробити керамічний горщик. Любителі екстриму могли спробувати себе у стрільбі з лука та метанні ножів. Для дітей проходили імпровізовані середньовічні бої. З концертною програмою в режимі «нон-стоп» виступали творчі колективи міських центрів позашкільної роботи.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут