У Маріуполі створюють словник вулиць

У Маріуполі актуалізують і створюють сучасний словник вулиць. Це буде офіційний документ, який містить назви всіх вулиць, провулків і проспектів. Допомога в зборі даних надають комітети самоорганізації населення.

Як розповіли в Головному управлінні містобудування та архітектури, цей словник повинен стати основою ведення різних національних і місцевих реєстрів і довідників. Комітети самоорганізації населення залучили до наповнення документа через недопущення внесення в словник відомостей про одні й ті ж об’єкти топоніміки, для уточнення назв вулиць та інших об’єктів при формуванні списку.

«Великий обсяг роботи виконали у комітетах, звіряли офіційні назви вулиць, провулків, проїздів, щоб відповідали дійсності», – говорить голова КСН «Перлинний» Ольга Креховичі.

Голова КСН «Первомайський» Ірина Демченко розповідає, що для точності й достовірності інформації перевіряли кожен будинок. «У приватному секторі складно структурувати уточнені дані. Особливо враховуючи, що деякі вулиці були перейменовані по кілька разів і виникала плутанина з назвами».

Всю інформацію відповідальні за збір даних комітети передають до Головного управління містобудування та архітектури для подальшого опрацювання.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут