Заради України вони зможуть подолати будь-які труднощі

Саме так вважає нині старший солдат Анастасія Антипенко, яка зараз виконує бойові завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил.

– Ще у 2014 році я спостерігала за тим, що коїться у країні, проте не могла нічого вдіяти, адже мені було лише 16. Пройшло більше п’яти років, а війна все ще йшла. Я зібрала необхідні документи та прийшла до однієї з частин НГУ. Що мене надихнуло обрати саме військове формування? Напевно те, що його бійці одними з першими стали на захист України. Також сподобався їхній патріотичний дух, – розповідає запоріжчанка.

Вже у війську зустріла і свого коханого – Максима. З ним познайомилася у автобусі, на якому їхали майбутні контрактники, до Навчального центру НГУ, що у місті Золочеві. Так вийшло, що сиділи вони поруч, і хоча подорож тривала близько десяти годин, знайомство було швидкоплинне: скупо поспілкуватися та обмінялися номерами телефону. А менше ніж за місяць, після знайомства, закохані одружилися.

– Батько мого чоловіка, прикордонник. Він довгий час мріяв, щоб і Максим пішов його шляхом. Проте, під час призову на строкову службу Максим обрав Національну гвардію. Як виявилося, це був доленосний вибір, адже завдяки цьому ми познайомилися. До речі, він зараз теж виконує завдання у районі проведення ООС на одному з опорних пунктів, – розповідає старший солдат Антипенко.

Анастасія додає, що якби їй не було тяжко, вона пам’ятає, що чоловік поруч. Хоча за браком часу закохані мало спілкуються, але вона відчуває, що разом вони зможуть подолати будь-які труднощі.

За інформацією прес-служби угрупування НГУ «Схід»

 

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут