Сб. Бер 25th, 2023

За результатами роботи впродовж січня – серпня 2019 року фахівці Державної фіскальної служби Донецької області забезпечили 15,4 млрд гривень надходжень до зведеного бюджету країни, що на 4,5%, або на 664,7 млн ​​гривень, більше минулорічних надходжень.

Найбільші надходження до зведеного бюджету країни за територіальною приналежністю входять до Маріуполя – більше 4,7 млрд гривень, або 30,5% від усіх надходжень по області, місту Покровськ і Покровському району – майже 2 млрд гривень, або 13%, та місту Краматорськ – 1,5 млрд гривень, або 9,7%.

У розрізі податків найбільші надходження до зведеного бюджету Донецького регіону забезпечені з податку на доходи фізичних осіб – більше 8,1 млрд гривень. Це на 1,6 млрд гривень, або на 24,6%, перевищує торішні показники.

Надходження ПДВ до бюджету склало більше 1,9 млрд гривень, фактичне зростання до показників минулого року становить 422 млн гривень, або 28,3 відсотків.

Надходження від платників податку на прибуток з початку року склали 2,0 млрд гривень, у тому числі надходження до державного бюджету – на суму 1,8 млрд гривень, до місцевого – 0,2 млрд гривень.

Варто зазначити, добровільна сплата податків бізнесом Донеччини є одним із основних джерел наповнення бюджету. Зростанню доходів сприяє як підвищення економічної активності регіону, так і конструктивна робота фахівців органів Державної фіскальної служби в Донецькій області з протидії ухиленню від оподаткування.

Від admin-tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *