Греки Приазов’я святкували Мега Йорти

Волноваха приймала у себе велике свято – Всеукраїнський фестиваль грецької культури імені Доната Патрічі «Мега Йорти». Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Фестиваль проводиться раз на два роки і спрямований на збереження культурних традицій греків Приазов’я, сприяння розвитку загальнолюдських і грецьких духовних цінностей, зміцнення толерантних міжнаціональних стосунків, залучення молодого покоління до найкращих культурних досягнень рідного народу.

Впродовж дня гостей фестивалю дивували яскравою театралізованою ходою, запальними концертами та виставками народних промислів.  Відбулись конкурс краси та талантів «Перлина Приазов’я», різноманітні майстер-класи. Можна було скуштувати смачні страви національної кухні.

Наступний Мега Йорти відбудеться через два роки, в 2021 році. Волноваські греки передали естафету фестивалю сусідам з Великоновосілківського району.

«Греки Приазов’я продовжують бути відданими своїм традиціями – це важливий показник для самоідентифікації, соціальної згуртованості жителів громад навколо національних свят, – коментує Ольга Нікуліна, радник з питань комунікації Донецького ЦРМС. – У Волноваському районі громади створені поки юридично, тут чекають на оголошення перших виборів. Але вже зараз, готуючись до свят, приймаючи гостей, громади демонструють спільність інтересів, готовність до розвитку на основі давніх об’єднуючих традицій».

За інформацією Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою»

 

1 КОМЕНТАР

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут