Велосипедистам нагадали, що основою безпеки є помітність на дорозі

Лиманські поліцейські провели роз’яснювальні зустрічі з власниками двохколісників і роздали світловідбиваючі прилади для їх «роверів».

У теплу пору року Лиман сміливо можна називати «містом велосипедистів». Цим транспортним засобом користується кожен третій місцевий житель, незалежно від статі та віку.

Однак, разом із своєю економічністю та простотою у використанні, велосипед є джерелом підвищеної небезпеки для свого власника. У ДТП під час зіткнення з автомобілями найсерйозніші травми отримують саме власники двохколісників. Однією з основних причин дорожньо-транспортних пригод є «невидимість» велосипедиста на дорозі, особливо у темряві або за складних погодних умов.

Для того, щоб запобігти аваріям та нещасним випадкам за участі велосипедистів, лиманські поліцейські провели профілактичну акцію на вулицях міста. Співробітники груп реагування розповіли про важливість використання світловідбиваючих приладів та роздали набори катафотів всім бажаючим.

Правоохоронці нагадали, що катафоти випускаються у трьох основних кольорах та встановлюються на велосипеді згідно з правилами дорожнього руху: попереду – білі, з боків (зазвичай, на спицях коліс) – помаранчеві, ззаду – червоні.

Зараз, із настанням осінньої пори, світловий день стає коротшим, а видимість на дорозі погіршується через дощ та туман. Тому роз’яснювальні зустрічі з велосипедистами щодо попередження ДТП стануть своєчасними за таких умов.

За інформацією Слов’янського відділу поліції Донецької області

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут