Депутати Святогірська дозволили будівництво спортивної бази олімпійського резерву

У Святогірську з’явиться спортивна база олімпійського резерву. Таке рішення ухвалили депутати на сесії міської ради у вересні. Для майбутнього будівництва було виділено земельну ділянку площею 20 га.

Нагадаємо, що можливість будівництва спортивної бази обговорюється в Слов’янську і Святогірську не перший рік. Спочатку її хотіли спорудити на території, де розташований дитячий табір Слов’янської міськради «Лісова казка». Але через незгоду місцевих мешканців у Донецькій облдержадміністрації було вирішено відмовитися від початкового плану.

Навесні цього року було знайдено місце на вулиці Курортній у Святогірську. Але процес виділення землі зайняв багато часу. Впродовж півроку в місті тривали громадські слухання. Активісти Святогірська побоювалися, що під виглядом спортивної споруди місто отримає ще один готельний комплекс.

Однак, як зазначалося на сесії, мешканці Святогірська зібрали підписи на підтримку проєкту, і на сесії депутати проголосували «за». Інвестори пообіцяли, що спортивний комплекс буде доступним для містян. Крім того, він надасть можливість  створити у Святогірську 250 робочих місць.

Створення олімпійського комплексу заплановано біля бази відпочинку «Зелений гай». Воно передбачає будівництво залів для боротьби, боксу, важкої атлетики, тиру, вуличних тренажерів і басейну. Тут з’явиться легкоатлетичний стадіон із футбольним полем і трибунами на 5 тисяч місць.

Начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик обіцяє, що дубовий гай стане охоронним об’єктом при будівництві, реліктові рослини не постраждають.

За його словами, в обласному бюджеті вже заплановані кошти на початок робіт. Але гроші на розробку проєктно-кошторисної документації виділять лише в 2020 році. Наразі є лише детальний план території, розроблений ПП «РЕСТРО». Для його створення область виділила Святогірську субвенцію в 195 тисяч гривень.

Віра Ільїна

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут