ДФРР зменшив фінансування на 100 млн гривень

Фінансування проектів у Донецькій області, реалізація яких у поточному році здійснюється за рахунок грошей ДФРР, зменшилось на 100 млн гривень.  Замість затверджених  на 2019 рік 853 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку виділили 754 млн грн. Про це повідомляє Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Уряд зменшив фінансування тих проектів, за якими був ризик невиконання до кінця року. Ще у вересні Кабмін дав доручення облдержадміністраціям додатково опрацювати перелік проектів та визначитись з виключенням чи зменшенням обсягу фінансування за такими проектами.

Від початку в державний бюджет було закладено майже 7,7 млрд грн на реалізацію через ДФРР 707 інвестиційних програм і проектів. На Донецьку область виділили 853 млн грн з цієї суми.

Коли розібрались, кому зменшувати, уряд забрав 224 млн грн: повністю виключили 16 проектів та зменшили суму фінансування 9 проектів. У Донецькій області забрали 100 млн грн,  зменшив фінансування на капітальний ремонт Дробишевської школи в Лиманській ОТГ.

Зняли фінансування з двох проектів, за реалізацію яких відповідають комунальники. Це – капремонт магістрального Другого Донецького водоводу в Слов’янському районі, яким має займатись обласний департамент ЖКГ  та реконструкція системи водопостачання в Кальміуському районі Маріуполя, за яку відповідає Маріупольське управління водопровідно-каналізаційного господарства.

Головною причиною зменшення обсягів фінансування в Кабміні називають ризик невикористання грошей та відповідно не реалізацію проектів, – коментує Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького ЦРМС. Для громад – це додатковий дзвіночок більш якісно підходити до підготовки проектів. Донецький ЦРМС надає експертну та методичну підтримку громадам під час підготовки проектних заявок.

За інформацією Донецького ЦРМС

 

 

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут