22 листопада відбудеться планова перевірка роботи системи оповіщення з вмиканням електросирен

0
255

Планова перевірка роботи системи оповіщення з включенням електросирен пройде у Краматорську 22 листопада. Управління з питань цивільного захисту міськради просить мешканців міста зберігати спокій.

До уваги мешканців міста!

Управління з питань цивільного захисту Краматорської міської ради інформує про те, що 22 листопада 2019 року з 14.00 до 14.30 буде проводитись планова технічна перевірка працездатності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з вмиканням електросирен на території Краматорська та Донецької області. Просимо усіх зберігати спокій та не піддаватися паніці.

Разом з тим нагадуємо, що при реальній загрозі виникнення або виникненні надзвичайної ситуації оповіщення населення здійснюється за допомогою гучномовних пристроїв, мереж радіомовлення (дротового, ефірного) та телебачення, які працюють на відповідній території.

Для залучення уваги населення до цих повідомлень перед їх трансляцією подається (за допомогою електросирен та інших сигнальних засобів) уривчастий сигнал, який означає «Увага всім!». Почувши такий сигнал, необхідно включити приймач радіотрансляційної мережі або радіоприймач, налаштований на хвилю місцевої радіостанції, або телевізор – на канал місцевого телебачення та уважно прослухати інформацію, що надається місцевими органами цивільного захисту. У подальшому діяти спокійно, уникаючи паніки, відповідно до отриманих рекомендацій та проінформувати про це сусідів, родичів та знайомих.

За потреби надайте допомогу хворим, дітям, людям похилого віку. У разі необхідності залиште домівку або службове приміщення, обов’язково виключіть світло та від’єднайте всі електричні і нагрівальні прилади, перекрийте газ, загасіть піч тощо.

У Краматорську інформація про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій, порядок дій і способи захисту передаватиметься за допомогою:

– місцевої радіотрансляційної мережі;

– ФМ-радіостанцій «Стильне радіо ПЕРЕЦЬ-ФМ» (частота 105,7), «Класне радіо» (частота 103, 9) та «Хіт ФM» (частота 107,4);

– рухомих (на автомобілях) груп оповіщення.

Управління з питань цивільного захисту

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут