На Донеччині буде продовжено відновлення пошкодженого та зруйнованого  житла

0
76

Установча нарада з питань організації робіт із відновлення пошкодженого та зруйнованого житла у прифронтових населених пунктах відбулася у Краматорську під головуванням заступника голови Донецької обласної держадміністрації Вадима Філашкіна. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Донецькій області.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, а також представники Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Під час наради зазначалося, що в результаті бойових дій, що тривають на території області вже протягом 5 років, багато сімей залишилися без даху над головою. Кількість будинків, що були пошкоджені обстрілами, обчислюється тисячами. Керівництво Донецької обласної державної адміністрації робить усе можливе для того, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене житло, аби люди повернулися до власних домівок.

Виступаючи перед присутніми, заступник голови ОДА Вадим Філашкін наголосив: «На 2020 рік головою облдержадміністрації поставлено завдання продовжити відновлення житлових будинків. Для цього у нас з вами є все – і матеріальні ресурси у вигляді матеріальних резервів всіх рівнів, і виконавці відновлювальних робіт, яких нам обіцяє надати Державна служба України з надзвичайних ситуацій».

Представники Головного управління зазначили, що рятувальники Донеччини вже не перший рік проводять подібні роботи з відновлення пошкодженого житла та готові і надалі залучатися до ремонтних робіт.

Підбиваючи підсумки, присутні зазначили, що однією із найголовніших цілей на 2020 рік є вирішення спільними зусиллями нагальних проблеми сьогодення і забезпечення захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на високому рівні.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут