Відбулася ротація поліцейських, які входять до складу Об’єднаних сил

На Схід прибула нова зміна співробітників поліції з усіх областей, які спільно з поліцейськими Донецької області будуть нести службу на блокпостах. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Донецької області. 

Під час робочої наради у Бахмуті були підбиті підсумки роботи попередньої ротації та обговоренню керівниками приданих підрозділів організації несення служби в 2020 році. Участь у нараді взяли заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян, керівники поліції Донецької та Луганської областей Микола Семенишин та Сергій Колесник.

Заступник Голови Національної поліції України Вадим Троян, виступаючи на робочій нараді, наголосив, що головними завданнями поліцейських є запобігання витоку зброї до мирних областей та забезпечення публічної безпеки в місцях відведення Збройних сил.

«Ви тут – останній рубіж, тому від вашої праці залежить, щоб зброя не потрапила до мирних областей. Наші пріоритети – забезпечення безпеки жителів на лінії розмежування, захист прав і свобод громадян, зокрема в місцях відведення Збройних сил», – підкреслив заступник Голови Нацполіції.

В обов’язки поліцейських входить проведення перевірок на блокпостах, які здійснюються в рамках особливих повноважень Об’єднаних сил. Крім того, зведені загони задіються у комплексних профілактичних відпрацюваннях населених пунктів.

За результатами минулого місяця на блокпостах Донеччини та Луганщини виявлено понад 2200 правопорушень. Із них 38 – це вилучення з незаконного обігу зброї та боєприпасів.

Начальник поліції Донецької області Микола Семенишин довів оперативну обстановку в регіоні та розглянув питання взаємодії з приданими силами.

Він повідомив, що в 2019 році спільно з силами ООС було проведено понад 150 оперативно-профілактичних відпрацювань. Так, на початку лютого масштабними заходами безпеки було охоплено 5 прифронтових селищ під Маріуполем.

Серед завдань на наступний період – продовження облаштування блокпостів, проведення навчань із відбиття нападу на пункти контролю.

Фото відділу комунікації поліції Донецької області

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут