В Україні вступили в силу нові правила поїздок в РФ

1 березня вступили в силу зміни до Правил перетину кордону з Російською Федерацією, згідно з якими для поїздок до Росії буде потрібний закордонний паспорт. Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

«З 1 березня 2020 року перетинання державного кордону з Російською Федерацією буде здійснюватися тільки при наявності паспорта громадянина України для виїзду за кордон», – повідомили у відомстві.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією» від 18 грудня 2019 р. за №1056, з 1 березня 2020 року перетин державного кордону з Російською Федерацією здійснюватиметься лише за наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон (закордонного паспорту).

Також у Міністерстві нагадали про заборону перетину кордону з РФ через непідконтрольні Україні пункти пропуску.

У зв’язку з цим, інформуємо, що громадяни України, які таким чином в’їхали на підконтрольну Уряду України територію і перебуватимуть на ній станом на 01.03.2020 року, не зможуть потрапити у зворотному напрямку до місць свого постійного проживання через пункти пропуску через державний кордон України без паспорту громадянина України для виїзду за кордон (закордонного паспорту) або через існуючі контрольні пункти в’їзду-виїзду на лінії розмежування з ТОТ без відповідного дозволу для перетину лінії розмежування у межах Донецької та Луганської областей.

За вичерпною інформацією необхідно звертатись до Державної міграційної служби України, Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України.

Нагадуємо, що перетин кордону з РФ через непідконтрольні Уряду України пункти пропуску на тимчасово окупованій території є порушенням законодавства України.

1 КОМЕНТАР

  1. […] прибуття на КПВВ людей, які мають бажання перетнути  контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду «Майорське» у той час, як пункт пропуску […]

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут