Екотуризм і грецьке весілля мають зацікавити туристів на Приазов’ї

У Маріуполі за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” пройшов дводенний тренінг з розвитку туризму у Приазов’ї. Участь у ньому взяли представники природних парків, власники готелів, активісти, які зацікавлені у розвитку внутрішнього туризму.

Під час навчання учасники напрацювали ідеї, які мають оформити у туристичні продукти. Зокрема, у Приазов’ї хочуть розвивати екотуризм, дитячий туризм у парках та запропонувати гостям регіону подивитися на грецьке весілля.

«Донеччина та Приазов’я цікаві людям з інших регіонів. Зараз ми маємо оформити свої ідеї у якісний готовий туристичний продукт, щоб до нас захотіли приїхати гості з різних регіонів України. Туристичні оператори просять надати готові продукти, контакти – де поселити людей, що їм показати, скільки це коштує. Прорахувати вартість туристичних продуктів, щоб представляти його зацікавленим агенціям як готовий кейс. Передусім, ми самі маємо зрозуміти, що до нас їхати цікаво», – сказала менеджерка туристичного кластера Валентина Лимаренко.

Напрацьовані ідеї учасники тренінгу презентуватимуть у Києві у травні під час воркшопу національним туристичним операторам.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут