Маріупольська організація «Джерело надії» відзначила своє 25-річчя

Громадська организація «Джерело надії», що об’єднує людей з інвалідністю, відзначила своє 25-річчя. За цей час вона стала другим домом для багатьох учасників. Тут спілкуються, захоплюються новими творчими тенденціями і влаштовують культурно-масові заходи. Також опікуються проблемами інфраструктурної та інтелектуальної доступності. Про це повідомляє прес-служба Маріупольської міської ради.

На урочистому заході з нагоди 25-річчя орагнізації заступниця Маріупольського міського голови Ксенія Сухова привітала активістів «Джерела надії» зі святом, побажала наснаги до життя та міцного здоров’я.

«У житті важливо відчувати підтримку і турботу. Зустріти однодумців, які зрозуміють і протягнуть руку допомоги. Вашому колективу це вдалося. Дякую за ваш ентузіазм, доброту і натхнення. З кожним роком Маріуполь змінюється. Він стає доступнішим, затишнішим і комфортнішим для вас. Оновлюючи інфраструктурні об’єкти, будуючи нові центри соціальних послуг, ми докладаємо всіх зусиль, щоб всі люди відчували себе рівними», – відзначила заступниця міського голови.

Голова організації Маргарита Губарєва подякувала керівництву міста за підтримку багатьох ініціатив: «Ми завжди відчуваємо турботу муніципалітету та бажання зробити для наших підопічних кращі умови. Радіємо, що мали можливість взяти участь у інклюзивному фестивалі «Разом ми єдині». Цей захід нас згуртував та відкрив багато нових талантів».

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут