Сб. Лют 4th, 2023

За процесуального керівництва Волноваської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно голови селищної ради, яка обвинувачується у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 (зловживання владою або службовим становищем та службове підроблення, що спричинили тяжкі наслідки) КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що з 2016 року голова селищної ради, достовірно знаючи про відсутність у комунальній власності захисних лісосмуг, видавала розпорядження на одержання та використання одним з місцевих фермерів лісорубних квитків, на підставі яких останній здійснював вирубку дерев породи ясень за межами селищної ради Волноваського району.

Вказані незаконні дії призвели до заподіяння державі в особі Державної екологічної інспекції у Донецькій області шкоди у сумі понад 1 млн гривень.

Максимальне покарання за вказаними статтями – позбавлення волі до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *