Сб. Лют 4th, 2023

Онлайн-уроки за 11 предметами для школярів України стартують 6 квітня о 10 годині. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час свого відеозвернення.

До пізнавального контенту можуть долучитися всі

«Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект «Всеукраїнська школа онлайн». У рамках проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України. Зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з 5-го по 11-й клас. За збалансованою програмою Міністерства освіти і науки викладається 11 предметів», – сказав глава держави.

Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали. За кожним класом будуть закріплені один або кілька телеканалів, затверджено їх перелік та розклад уроків на тиждень.

«Закликаємо батьків стежити за новинами та стимулювати дітей до перегляду. Власне, приєднатися до цього пізнавального контенту можна всією сім’єю. А тому – залишаємося вдома. Вчимося вдома», – сказав Зеленський.

На зйомках уроків присутні українські зірки

В Офісі Президента підкреслили, що проект «Всеукраїнська школа онлайн» запускають спільно з Міністерством освіти і науки, Комітетом Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, а також громадським союзом «Освіторія». Він забезпечить доступ до дистанційної освіти для всіх українських школярів на час карантину.

У рамках трансляції проекту педагоги з Києва фактично стануть вчителями для всієї України. Зйомки уроків відбуваються згідно зі збалансованою шкільною програмою, яку розробило МОН спільно з учителями.

Викладаються такі предмети: українська мова, українська література, історія України, всесвітня історія, англійська мова, фізика, алгебра, геометрія, географія, хімія, біологія.

Зйомки навчального процесу проходять в Новопечерський школі Києва. На зйомках уроків присутні українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на питання, вирішують завдання і проводять досліди разом з учителями.

 Які телеканали транслюватимуть уроки-онлайн

Відеоуроки покажуть українські телевізійні канали, які на прохання президента Володимира Зеленського охоче приєдналися до цієї важливої ​​соціальної місії.

Кожен клас закріплений за конкретними телевізійними каналами:

5-й клас – «Плюсплюс» і «112 Україна»;

6-й клас – ZOOM і NewsOne;

7-й клас – ZIK;

8-й клас – «Індиго» та УНІАН;

9-й клас – «Рада» і UA: Культура;

10-й клас – UA: Перший;

11-й клас – М1.

Нагадуємо: трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка по п’ятницю. Початок о 10 ранку. Старт трансляцій – 6 квітня. Також відеоуроки можна буде подивитися щодня на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки України в Facebook і на YouTube.

 

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *