У Нацгвардії посилюють заходи щодо протидії коронавірусу

Командування Східного територіального управління Національної гвардії України провело нараду, присвячену питанням протидії щодо поширення коронавірусу. Про це повідомили у прес-службі СТУ Національної гвардії України.

Командири частин під час наради доповіли про ситуацію у частинах, про превентивні заходи, які вживаються, а також про забезпеченість матеріальними ресурсами: від масок та антисептиків до засобів біологічного захисту. Наразі хворих на COVID-19 у підрозділах не зафіксовано. На даний момент немає також людей з підозрою на зараження. Поза тим вісімнадцять військовослужбовців перебувають на ізоляції. Частина з них брала участь у заходах екстрадиції та конвоювання, частина повернулася з-за кордону з реабілітації та відпочинку.

 Начальник Східного територіального управління Національної гвардії України генерал-майор Олег Сахон заявив:

«Карантинні заходи, пов’язані з пандемією коронавірусу в світі, надзвичайно ускладнили нам життя. Вся наша діяльність має бути організована таким чином, щоб даремно не наражати на небезпеку зараження наших бійців та цивільне населення. При цьому не має постраждати якість виконання нами службових та бойових завдань. Всі вони мають бути виконані у максимально повному обсязі та у визначений термін. Водночас ми усвідомлюємо, що епідеміологічна ситуація у підрозділах може змінитися у будь-який момент. Ми маємо бути готові до цього і зробити все можливе, щоб залишитись боєздатними. Адже російський агресор та місцевий криміналітет на карантин не пішов. Наша задача – захистити населення та своїх бійців!».

Наразі військовослужбовці Східного оперативно-територіального управління несуть службу на шести карантинних постах у Харківській області та мобільних блокпостах поблизу Маріуполя, а також забезпечують охорону медичних установ.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ НГУ 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут