У підрозділах ДСНС тривають заходи щодо запобігання поширенню COVID-19

У підрозділах Головного управління ДСНС впроваджені та виконуються карантинні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед особового складу ГУ та його підпорядкованих підрозділів. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Донецькій області.

У підрозділах Головного управління ДСНС розроблені накази та інструкції щодо порядку та термінів проведення карантинних заходів. Щоденно здійснюється контроль за станом здоров’я особового складу: дистанційним пірометром вимірюється температура тіла, проводиться обробка шкіри рук засобами дезінфекції та опитування щодо самопочуття особового складу. Відповідно до розроблених інструкцій проводяться заходи з дезінфекції адміністративних будівель, службових приміщень, техніки, спеціального обладнання та територій: кварцування та провітрювання приміщень, їх вологе прибирання із застосуванням хлорних розчинів тощо.

Крім того, в адміністративних будівлях розміщені інформаційні листівки та пам’ятки щодо дотримання особовим складом санітарно-гігієнічних правил та норм. З особовим складом регулярно проводяться бесіди стосовно обов’язкових заходів індивідуальної гігієни та гігієни робочого місця, правил використання засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів, пояснюють правила поведінки під час карантину, закликають серйозно та відповідально ставитись до необхідності вжиття заходів безпеки у період спалаху коронавірусної хвороби COVID-19.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут