У Бахмуті збудують сміттєсортувальну станцію

У Бахмуті в районі міського звалища почалося будівництво сміттєперевантажувальної станції з сортувальним обладнанням. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Будівництво фінансується за кошти обласного бюджету. Проєктом передбачено зведення виробничої будівлі з критим майданчиком для розвантаження ТПВ, облаштування навісів для тимчасового зберігання вторинної сировини, майданчиків для розміщення контейнерів типу «мультиліфт» для навантаження сипучих відходів, склобою та відходів, що підлягають захороненню на полігоні ТПВ, створення дезбар’єра для дезінфекції автотранспорту, відкритих майданчиків для тимчасового зберігання трави, листя, будівельного сміття та проведення благоустрою території.

Перше засідання на об’єкті пройшло за участю директора департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації Сергія Натруса і Бахмутського міського голови Олексія Реви. Вони ознайомилися з проектом будівництва, існуючими мережами комунікацій і обговорили терміни подальших робіт.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут