Чт. Лют 2nd, 2023

Тим часом коли весь світ масово уходить на карантин через спалах епідемії коронавірусу, компанії та установи намагаються максимально переводити працівників на дистанційний формат роботи. Працювати вдома з одного боку добре, адже можна зекономити купу часу на зборах та дорозі в офіс, однак така віддалена робота вимагає великої концентрації та самоорганізації.

Так, не варто забувати, що роботу все одно потрібно виконувати. І якщо ви до цього ніколи не працювали дистанційно, то теоретично ви можете стикнутися з деякими перепонами, наприклад: складнощами щодо облаштування робочого простору, небажанням щось робити, прокрастинацією, відволіканнями тощо.

Ми підготували декілька порад, які дозволять працювати ефективно, навіть у домашніх умовах:

  1. Налаштуйтесь на роботу. Не варто прокидатися за 10 хвилин до початку робочого дня і відкладати початок на потім. Ми радимо не зраджувати своєму звичному графіку, навіть якщо є спокуса зайвої порції кави зранку.
  2. Організуйте своє робоче місце. Це має бути світла, затишна, тиха ділянка, краще, щоб для роботи у вас був окремий стіл, а не місце на кухні. Технічне обладнання теж має значення, але це питання не визначальне.
  3. Користуйтеся трекінгом часу і менеджерами задач. Це дозволить вам максимально продуктивно витрачати свій час і не відволікатися на соціальні мережі та інші подразники.
  4. Влаштовуйте відеоконференції. Месенджери та застосунки з відеодзвінками у XXI сторіччі вже не дивина, а на період карантину це скоріш вимога часу.
  5. Приділяйте час на короткі зарядки та закінчуйте роботу вчасно. Зменшення фізичного навантаження з часом може датися в знаки неприємними наслідками, тому не лінуйтеся і періодично робіть невеличкі розминки.
    Також, не забудьте закінчувати роботу після завершення робочого дня інакше ви поринатимете все глибше у роботу, і врешті у вас залишатиметься все менше мотивації, саме так приходить вигоряння. Важливо чітко розподіляти роботу та відпочинок, навіть якщо одне і друге відбувається в одному й тому ж домашньо-офісному кріслі.

Роман БАЛАБОЙКО

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *