У Бахмутський район надійшла допомога від організації ACTED

Набуває розвитку співпраця між Бахмутською РДА та неурядовою організацією ACTED, яка діє за фінансової підтримки Генеральної дирекції з гуманітарної допомоги та кризового управління (ECHO) та Управління зовнішньої допомоги США у справах надзвичайних ситуацій (OFDA).

У рамках міжнародного партнерства органам місцевого самоврядування Бахмутського району та 23 Державному пожежно-рятувальному загону ГУ ДСНС України у Донецькій області було передано допомогу, що є необхідною під час проведення заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірус COVID-19.

Передані протиепідемічні засоби включали оприскувачі ручні, хлоровмісну рідину  «Білизна», мило рідке для подальшого розповсюдження серед населення та використання підприємствами, установами й організаціями.

Цими днями у Світлодарську відбулась зустріч голови Бахмутської РДА Тетяни Єрохіної з представниками неурядової організації ACTED. У заході взяли участь голови місцевого самоврядування та місцевого підрозділу ДСНС України у Донецькій області. Під час зустрічі були обговорені питання підтримки мешканців населених пунктів району, розташованих біля лінії зіткнення. Також йшлося про організацію захисту населення під час обмежувальних заходів для запобігання поширенню захворюваності на коронавірус COVID-19 на території Бахмутського району.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна висловила вдячність за співпрацю та надання допомоги мешканцям та організаціям району.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут