Нд. Лют 5th, 2023

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях спільно із співробітниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Донецькій області припинено незаконне зберігання та попереджено постачання в мережу роздрібної торгівлі контрафактного алкоголю сумнівної якості на суму понад 6,3 млн гривень.

У рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) на території м. Краматорська у складських приміщеннях та транспортних засобах, а також за місцями мешкання фігурантів проведено санкціоновані слідчим суддею обшуки, у ході яких виявлено та вилучено понад 35 тисяч літрів алкогольної продукції у скляних пляшках та упаковках «Бег-ін-бокс» з марками акцизного збору, що мають ознаки підроблення, на загальну суму 6,3 млн грн, комп’ютерну техніку, а також чорнові записи протиправної діяльності.

За попередніми даними, збитки, спричинені державі у вигляді недоотримання обов’язкових платежів до державного бюджету, складають близько 2 млн гривень.

Наразі подано клопотання щодо накладення арешту на вилучені алкогольні напої та підготовлено постанови про призначення ряду експертиз. Встановлюються усі обставини злочинної діяльності та коло осіб, причетних до реалізації контрафакту.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *