Маріуполь за допомогою Червоного Хреста бореться з коронавірусом

За допомоги Маріупольської міської організації Червоного Хреста України та підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні було транспортовано біоматеріали з підозрою на коронавірус з Маріуполя до Києва та Слов’янська. Про це йдеться на сайті міськради.

До організацій та лікарень міста організація передала засоби індивідуального захисту: 450 захисних масок, 250 пар латексних рукавичок та 40 медичних захисних халатів.

Волонтери Червоного Хреста розмістили інформаційні матеріали у приміщеннях ДСНС, поліції, медичних і освітніх закладах, крамницях, на зупинках та в громадському транспорті, органах місцевої влади, податкових інспекціях, пенсійних фондах, на залізничному вокзалі та автовокзалах. Вони провели інформаційні сесії щодо використання засобів індивідуального захисту для медперсоналу в лікарнях Маріуполя, які пройшли близько 200 осіб.

Волонтери та співробітники Маріупольської міської організації Червоного Хреста виготовили та роздали 320 захисних масок. Також ними було надруковано 5 тисяч інформаційних листівок, які передані службі доставки продуктів та службі швидкої допомоги.

Одним із важливих пріоритетів Товариства Червоного Хреста України уже понад 100 років поспіль є сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищених верств населення.

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут