ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ СЕРГІЙ НАЄВ ПРИВІТАВ ОСОБОВИЙ СКЛАД ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПІХОТИ!

З нагоди другої річниці Дня піхоти, командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв привітав військовослужбовців окремої бригади зі святом і подякував їм за віддану службу на благо захисту народу та зміцнення обороноздатності країни.

– Саме – піхотинці, від початку російської агресії проявили себе як відважні бійці, що прийняли на себе основний удар ворога на Сході країни. Саме – піхотинці, по праву вважаються найчисельнішою частиною Збройних Сил України, яку відрізняють фізична і психологічна підготовка, здатність нести бойову службу в надскладних умовах, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, с початком російської агресії, військовослужбовці бригади у важких та кровопролитних боях загартовувалися як справжні воїни, яким притаманна майстерність, міцний характер, воля, а також високі професійні якості.

Як і кілька років тому, сьогодні особовий склад військової частини успішно виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил на Сході країни.

– Дякую Вам за вірну службу українському народу, за мужність і героїзм, проявлені у бойових діях на Сході країни! Прийміть щирі побажання здоров’я та злагоди Вам і Вашим родинам, а також мужності та вдачі у Вашій нелегкій службі із захисту України, – зазначив командувач.

Слава Україні!

Рухаємося далі!

Служба звя’зків з громадськістю

Командування об’єднаних сил ЗС України

#КОСЗСУ #ЗСУ #КОС #JointForcesCommand #JFC

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут