Маріупольським дітям надає допомогу міжнародний благодійний фонд

Продуктові набори та дезінфекційні засоби отримали 148 дітей з вразливих сімей Маріуполя від міжнародного благодійного фонду «Жовто-блакитні крила». Сума допомоги на кожну дитину склала близько тисячі гривень. Надання благодійної допомоги триватиме.

Допомогу отримали інклюзивна група дітей «Фантазери», учні шкіл №29, №64 і вихованці гуртків Центру розвитку дітей, молоді та педагогів «Генерація UA». Також команда МБФ «Жовто-блакитні крила» спільно з німецькими спонсорами – Дитячим Фондом Німеччини і Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини, забезпечать матеріально-технічну підтримку простору для дітей з інвалідністю в Маріуполі на весь період карантину.

Фонд активно співпрацює з департаментом освіти міської ради та Методично-консалтинговим центром. Нещодавно відбулася online-нарада за участю заступника міського голови Олександра Кочуріна. На ній сторони обговорили можливі спільні проєкти.

Так, розглядається можливість підтримки навчальних закладів міста щодо забезпечення питного режиму і оснащення медичних кабінетів установ засобами першої медичної допомоги. Також визначили дітей пільгових категорій з числа сімей, які опинилися у важких життєвих ситуаціях для отримання продуктових наборів.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут