Поліція Донеччини нагадує про обмеження проведення масових заходів у період карантину

8 та 9 травня у країні відзначатиметься День пам’яті та примирення, а також 75-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Тому напередодні святкових вихідних поліцейські закликають громадян з розумінням поставитися до обмежувальних заходів, які спрямовані на протидію поширення коронавірусної інфекції, та дотримуватися чинного законодавства. Про це повідомляє прес-служба поліції Донеччини.

Щоб запобігти поширенню COVID-19 громадянам рекомендовано утриматися від зборів, мітингів, демонстрацій, вуличних походів та інші масових заходи, що передбачають скупчення людей, бо це може негативно вплинути на життя та здоров’я українців в період пандемії.

Поліція Донеччини закликає утриматися від зібрань заради Вашої безпеки.

Недотримання карантинних заходів несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Також нагадуємо про прописані у законодавстві норми про заборонену на використання будь-якої символіки комуністичної партії (георгіївська стрічка, герби та прапори СРСР та УСРС, серп і молот, гімн СРСР, комуністичні гасла тощо).

У святкові вихідні поліцейські посилюють превентивні заходи, спрямовані на попередження порушень громадського порядку. Збільшено кількість піших та автопатрулів. Наряди поліції наближені до площ, меморіальних пам’ятників та місць віддання шани героям війни.

На будь-які правопорушення поліцейські реагуватимуть згідно з чинним законодавством.

Відділ комунікації поліції Донецькій області

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут