Нд. Лют 5th, 2023

На території Волноваського району діє приватне акціонерне товариство «Екопрод». Сільгосппідприємство, що здійснює свою діяльність у галузі молочного скотарства, має статус племінного заводу з розведення великої рогатої худоби української червоної молочної, української чорно-рябої молочної та голштинської порід. Про це йдеться на сайті департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької ОДА.

Нещодавно у сільськогосподарському підприємстві «Екопрод» з робочою поїздкою побували спеціалісти департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької обласної держадміністрації.

«ПрАТ «Екопрод» – одне з небагатьох підприємств, яке займається розведенням чистопородного голштинізованого поголів’я великої рогатої худоби. Голштинська порода характеризується високою молочною продуктивністю, гарною адаптацією до різних кліматичних умов та стійкістю до захворювань.

Підприємство постійно працює в напрямку удосконалення ведення селекційно-племінної роботи, поліпшення породних якостей племінних тварин та підвищення їх продуктивності.

Також, господарством здійснюється робота щодо реалізації племінного молодняку великої рогатої худоби, зокрема, чистопородного поголів’я голштинської породи», – зазначили у департаменті.

 

Від Elena Leoshko

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *